Beklager, men denne siden er for øyeblikket ikke i bruk.


Tilbake
Dagens aktiviteter
30.mai 2016
Trening
HamKam 2002
Oppmøte : 15:35
Start : 15:45
Børstad kunstgress
Slutt : 17:15 

Tema: Avslutninger
Trening
HamKam 2003
Oppmøte : 15:40
Børstad
Start : 15:45
Børstad
Slutt : 17:15 

Hospitering 2003
HamKam 2004
Oppmøte : 15:40
Børstad
Start : 15:45
Børstad
Slutt : 17:15 


Følgende spillere stiller: Jesper, Olve og Jonas.

Gi beskjed hvis du ikke kan eller ønsker å stille.

Nevnte spillere skal kun spille for 2003 under Briskebyturneringen (Jesper med 1. laget og Jonas og Olve med 2. laget) og vi vil derfor hospitere begge treninger denne uken.
Kamp
HamKam Gutt Elite
Oppmøte : 16:50
Briskeby
Start : 19:45
Valle Hovin kunstgress
Slutt : 21:15 
Vålerenga - HamKam Gutt Elite

Troppen: Ulla, Dennis, Einar, Øp, SigurdA, Olav, Luca, Henrik, SanderS, Bowi, Petter, Brik, Sakka, WilliamK
Gode forberedelser er viktig.
*Trening kl. 17:30-19:00 på Briskeby med 00 for de som ikke er i troppen.

Transport: minibuss.
*Stopper ikke på vei hjem. Ha med nok mat.
Trening
HamKam 2004
Oppmøte : 17:00
Børstad
Start : 17:15
Børstad
Slutt : 18:30 

Meld fra i gjestebok hvis du IKKE kan komme.

Trenere: Stig, Frode, Pål, Tore, Jo Morten, Knut
Frode Henter baller.
Trening
HamKam 2001
Oppmøte : 17:05
Børstad
Start : 17:15
Børstad
Slutt : 18:30 

Trening
HamKam Mini 2006 jenter
Oppmøte : 17:10
Børstad (5)
Start : 17:15
Børstad (5)
Slutt : 18:30 

Husk leggskinn, vannflaske og hårstrikk/spenner!
Kamp
HamKam Mini 2006
Oppmøte : 17:10
Prestrud, PWC-bana
Start : 17:30
Prestrud, PWC-bana
Slutt : 18:30 
Storhamar G10 Grønn - HamKam Mini 2006 Hvit

Kamp
HamKam Mini 2006
Oppmøte : 17:40
Briskeby
Start : 18:00
Briskeby
Slutt : 19:00 
HamKam Mini 2006 Blå - Ridabu 2006 Hvit

Banedel 7
HamKam G08 1 - Brumunddal G08-6
HamKam Mini 2008
Oppmøte : 17:40
Briskeby (bane 5)
Start : 18:00
Briskeby (bane 5)
Slutt : 19:00 
HamKam G08 1 - Brumunddal G08-6

Kamp
Dommersiden
Oppmøte : 17:45
Briskeby
Start : 18:00
Briskeby
Slutt : 19:00 
Hamkam G10 Blå - Ridabu G2006 Hvit

Dommer: Arne Westgaard
Kamp
Dommersiden
Oppmøte : 17:45
Briskeby
Start : 18:00
Briskeby
Slutt : 19:00 
HamKam G07 - Fart G07 Rød

Dommer: Sigurd S. Valla
Kamp
Dommersiden
Oppmøte : 17:45
Briskeby
Start : 18:00
Briskeby
Slutt : 19:00 
HamKam G08 1 - Brumunddal G08-6

Dommer: Mathias Bråthen
6. Seriekamp, 2. divisjon avd. 03
HamKam 2002
Oppmøte : 19:00
Start : 20:00
Briskeby kunstrgerss
HamKam 2002 2 - Elverum G14-2

Tropp: Joakim, Tobias - Markus, Magnus NH, Simon, Teodor, Benjamin - Jonas, Håkon K, Kasper, Hermann R, Johan, Henry - Sigurd, Gabriel, Srosh, Sebastian SJ

*Sokrates møter på trening med gruppe 1.
Trening
HamKam G19 yngres
Oppmøte : 19:55
Børstad
Start : 20:00
Børstad
Slutt : 21:30 



Våre partnere
Kreftforeningen
Kontorleverandøren
HA
Tine
City Bilpleie